Gniazda blatowe kuchenne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty, zachwycające nie tylko swoimi właściwościami użytkowymi, ale też estetyką wykonania. Doskonale wiemy, że nowoczesne i funkcjonalnie urządzone pomieszczenie, w którym przygotowuje się posiłki, to nie tylko kwestia niebanalnego wzornictwa mebli i systemów ich zamykania. To również blatowe gniazda kuchenne (jak power port Evoline i mediaport Bachmann). Zapewnią one praktyczne i bezpiecznie umiejscowione źródła zasilania wszystkich elektrycznych urządzeń gastronomicznych.

logo bachmann
logo evoline
Modele gniazd kuchennych EVOline
kontakty blatowe

Evoline BackFlip

Cienka, elegancka płyta stalowa lub szklana na blacie kuchennym, doskonale uzupełnia wystrój oraz daje dostęp do zasilania.
port push kolumna blatowa

EVOline Port Push

Kolumna blatowa z elegancką pokrywą świetnie pasującą do nowoczesnych wnętrz kuchennych, np. do wyspy.
gniazdka nablatowe wpuszczane

Evoline FlipTop Push

Kasety nablatowe, które cieszą się ogromną popularnością, piękne wykonanie idealnie komponuje się z nowoczesnymi blatami kuchennymi.
gniazda blatowe kuchenne

Evoline Port

Wpuszczane w blat pionowe przyłącze kuchenne składające się z ozdobnego wieka oraz kolumny z modułami zasilającymi.
narożny przedłużacz

Evoline V-dock

Designerski narożny przedłużacz, który idealnie wpasuje się w tzw. martwe rogi w ścianach i zabudowach kuchennych.
gniazdko blatowe one

Evoline ONE

Gniazdka blatowe, polecane do domowych kuchni, biurek i szafek RTV.
Modele portów kuchennych BACHMANN
elevator do kuchni

Bachmann Elevator

Po naciśnięciu wyjeżdża w górę niczym winda, znajdzie swoje miejsce w kuchni a dzięki małej średnicy otworu (79mm) nie będzie zabierał blatu.
bachmann twist

Bachmann Twist

Okrągła metalowa pokrywa w kilku kolorach po przekręceniu odsłania gniazda zasilające. Funkcjonalne urządzenie w bardzo dobre cenie.
due

Bachmann Due

Genialna listwa zasilająca, która może być używana w salonie, kuchni, czy też w dowolnym miejscu w naszych domach.
bachmann power frame cover

Bachmann Power Frame Cover

Elegancka pokrywa w trzech kolorach, która chroni urządzenie przed kurzem i brudem, bardzo dobrze dopasowana no nowoczesnej stylistyki kuchennej.
listwa zasilająca kuchenna power frame

Bachmann Power Frame

Zlicowana z blatem listwa zasilająca o dowolnej konfiguracji w kilku kolorach ramki do wyboru. Niska cena to duży atut tego modelu.
pix

Bachmann Pix

Jest to gniazdo zasilające a jednocześnie może to być port multimedialny, montowany dokładnie tam, gdzie go potrzebujesz.
gniazdo blatowe

Bachmann Coni

Zapewnia swobodny dostęp do gniazd nawet po zamknięciu, co czyni tą kasetę bardzo funkcjonalną. Dostępna w różnych wersjach kolorystycznych.
kapsa

Bachmann Kapsa

Listwa z zasilaniem w minimalistycznej formie z klapką w różnych kolorach, została tak zaprojektowana pod kątem oszczędności miejsca.
kuchenna listwa zasilająca casia

Bachmann Casia

Kuchenna listwa zasilająca wykonana z profilu aluminiowego z wykończeniem w kolorze stali nierdzewnej, montowana w pionie lub w poziomie.
Modele portów kuchennych DIGITEL
gniazda elektryczne blatowe digitel pop up

Pop UP

Gniazda elektryczne blatowe w postaci automatycznie wysuwanej kolumny w trzech kolorach do wyboru. Montowane w standardowym otworze o średnicy 80 mm.

Oferta dopasowana do potrzeb każdego użytkownika

Oferujemy Państwu szeroki wybór kuchennych gniazd blatowych i przyłączy szafkowych, dzięki którym szybko i sprawnie podłączycie każde urządzenie, na którym pracujecie. Nasze porty media i power ułatwiają funkcjonowanie, a co za tym idzie ? przyśpieszają przygotowywanie potraw.

Każde gniazdo z powyższych rozwiązań cechuje doskonała, niemiecka precyzja, nowoczesny design oraz łatwość w codziennym użytkowaniu. Wybór właściwego modelu zależy oczywiście od Państwa indywidualnych upodobań.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka