Zapytanie ofertowe

Systemy kuchenne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowe produkty, zachwycające nie tylko swoimi właściwościami użytkowymi, ale też estetyką wykonania. Doskonale wiemy, że nowoczesne i funkcjonalnie urządzone pomieszczenie, w którym przygotowuje się posiłki, to nie tylko kwestia niebanalnego wzornictwa mebli i systemów ich zamykania. To również blatowe gniazda kuchenne (jak port power i media). Zapewnią one praktyczne i bezpiecznie umiejscowione źródła zasilania wszystkich elektrycznych urządzeń gastronomicznych.

Modele portów kuchennych EVOline


Modele portów kuchennych BACHMANNOferta dopasowana do potrzeb każdego użytkownika

Oferujemy Państwu szeroki wybór kuchennych gniazd blatowych i przyłączy szafkowych, dzięki którym szybko i sprawnie podłączycie każde urządzenie, na którym pracujecie. Nasze porty media i power ułatwiają funkcjonowanie, a co za tym idzie ? przyśpieszają przygotowywanie potraw.

Każde gniazdo z powyższych rozwiązań cechuje doskonała, niemiecka precyzja, nowoczesny design oraz łatwość w codziennym użytkowaniu. Wybór właściwego modelu zależy oczywiście od Państwa indywidualnych upodobań.