Sposoby płatności

Przelew na konto bankowe:

Dla Klientów, którzy preferują samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma mailem numer konta bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Po zaksięgowaniu wpłaty rozpocznie się proces realizacji.

 

Płatność przez serwis Przelewy24:

Szybki i wygodny transfer środków oraz bezpieczeństwo płatności online zapewnia serwis Przelewy24.pl. Serwis obsługuje takie formy płatności jak karty płatnicze czy systemy bankowości elektronicznej. Szybko, sprawnie i bez dodatkowych opłat!

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

Gotówka przy odbiorze:

Istnieje możliwość odbioru osobistego i zapłaty za towar gotówką. Płatność za produkty, których nie posiadamy na stanie magazynowym lub są produkowane na specjalne zamówienie muszą być zaliczkowane w wysokości 30% wartości.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka