O firmie Arcadia

Firma ARCADIA powstała w 2006 roku jako producent mebli biurowych, którym jest po dzień dzisiejszy rozwijając się nieustannie. Od roku 2010 rozszerzamy swoją działalność o sprzedaż portów multimedialnych i przyłączy stołowych, które w obecnym okresie są w zasadzie niezbędne w każdej, dobrze przygotowanej sali konferencyjnej. Oferujemy media porty, które z całą pewnością znajdą szerokie zastosowanie w Państwa biurach, gabinetach czy też domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi producentami portów multimedialnych takimi jak Schulte Elektrotechnik

Stylistyka produktów jest atrakcyjna, nowoczesna i bardzo funkcjonalna. Wiele z produktów otrzymało prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa premysłowego – np. “Red Dot” dla serii EVOline Wszystkie zamówienia naszych klientów realizowanę są zawsze na czas a montaże multimedialnych przyłączy stołowych przeprowadzane są możliwie najbardziej profesjonalnie. Przyłącza zakupione w naszej firmie są zawsze najwyższej jakości, a można je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, które można negocjować dzięki naszym profesjonalnym przedstawicielom. Każdy zakupiony u nas port multimediany posiada odpowiednią gwarancję producenta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy dzień roboczy w godzinach od 8 do 16. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z naszą nową ofertą, a w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na umówione spotkanie zapraszamy do naszego salonu firmowego. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z pełną ofertą portów multimedialnych, media portów do biura, portów multimedialnych do stołów konferencyjnych oraz przyłączy stołowych. Produkty można zamontować w biurze, hotelu, kuchni czy szkole.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem naszego serwisu.

Z życzeniami nieustających sukcesów
Właściciel Firmy ARCADIA Mariusz Herbski

Zobacz również nasze inne strony/sklepy:

Meble biurowe

Oferujemy wysokiej jakości meble biurowe, pracownicze, krzesła biurowe wykonane z najlepiej dobranych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w Państwa biurach i gabinetach.

Sejfy antywłamaniowe i ognioodporne

Nasze sejfy chronią przed włamaniem i przed kradzieżą cennych oraz wartościowych przedmiotów. Niektóre produkty chronią również przed ogniem, który może zniszczyć jakże ważne dokumenty i papiery wartościowe.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka