Zapytanie ofertowe

Porty EVOline

Modułowe rozwiązania dla energii, danych i multimediów

Niezawodne i nowoczesne, modułowe rozwiązania dla energii, danych i multimediów, z pewnością świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach pracy. Marka EVOline oferuje szeroką gamę ergonomicznych stacji dokujących, gniazda blatowe, czyli porty power i media, to inteligentne rozwiązania systemowe dla całego biura. Co ważne, zaprojektowane zostały zarówno z myślą o maksymalnym wykorzystaniu ich funkcjonalności, jak i z dbałością o walory wizualne.


Modele
Dzięki naszej ofercie możesz stworzyć własną konfigurację urządzenia

Tym samym, nowoczesne wzornictwo oraz wykorzystanie trwałych materiałów konstrukcyjnych, pozwoliło na stworzenie elementów wyposażenia, które doskonale się prezentują.

Od pomysłu, aż po realizację! EVOline oferuje indywidualne konsultacje, niezbędne podczas planowania inteligentnych powierzchni biurowych. Dzięki modułowej konstrukcji, gniazda blatowe można bez trudu skonfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Czy to pokój, warsztat, biuro, biblioteka, hotel lub sala konferencyjna, media lub power port szyty na miarę, o zmiennej konfiguracji zasilania i danych interfejsów, oszczędza czas i energię, a tym samym zwiększa wydajność i kreatywność.