Media porty do biurek EVOline

Modułowe rozwiązania dla energii, danych i multimediów

Niezawodne i nowoczesne, modułowe rozwiązania dla energii, danych i multimediów, z pewnością świetnie sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i obiektach użyteczności publicznej oraz zakładach pracy. Marka EVOline oferuje szeroką gamę ergonomicznych stacji dokujących, gniazda blatowe, czyli porty power i media, to inteligentne rozwiązania systemowe dla całego biura. Co ważne, zaprojektowane zostały zarówno z myślą o maksymalnym wykorzystaniu ich funkcjonalności, jak i z dbałością o walory wizualne.

Evoline
Systemy portów
port

EVOline Port

Elegancka tuba wysuwana do góry, dostępna w kilku wykończeniach wieka z możliwością podłączenia i pracy w pozycji zamkniętej.
port

EVOline Port Push

Kolumna blatowa z elegancką pokrywą świetnie pasującą do nowoczesnych wnętrz kuchennych oraz biurowych.
flip top push

EVOline FlipTop Push

Półautomatycznie otwierana kaseta biurowa o wielu możliwościach konfiguracji, dostępna w kilku rozmiarach i kolorach malowania.
evoline backflip

EVOline BackFlip

Najbardziej elegancka forma gniazda blatowego, występuje w Inoxie, w szkle czarnym i białym a także w metalowej obudowie malowanej proszkowo.
dock

EVOline Dock

Wygodne urządzenie do przedłużania multimediów bez ingerencji w blat z możliwością podłączenia pod lub na blacie.
frame dock

EVOline Frame Dock

Stylowa ramka w kilku kolorach i listwa z możliwością dowolnej konfiguracji, wtapia się w blat i tworzy równą powierzchnię.
v-port

EVOline V-Port

Przyłącze do mocowania pod szafkami lub wewnątrz szafek. Pozostaje ukryte w pięknej obudowie a korzystasz wtedy kiedy potrzebujesz.
v-dock

EVOline V-Dock

Przyłącze umożliwiające wykorzystanie narożników ścian i tzw. "martwych rogów". Idealnie w niewygodnych zabudowach meblowych i ściennych.
square80

EVOline Square 80

Gniazdo blatowe, które oprócz standardowego gniazdka zasilającego, zapewnia także ładowarkę USB, złącze internetowe oraz ładowanie indukcją.
one

EVOline ONE

Gniazdka blatowe, polecane do polepszenia funkcjonowania elektrycznego w stolikach restauracyjnych, w salach konferencyjnych a także w biurkach i domowych kuchniach.
t-dock r-dock u-dock

T-Dock, R-Dock, U-Dock

Trzy warianty przyłączy blatowych, różne typy mocowań w zależności od potrzeb i możlwości. Dowolna konfiguracja
vertical

EVOline Vertical

Wolnostojąca wieża z dowolnym zestawem gniazd, postaw wszędzie tam, gdzie potrzebne Ci źródło zasilania i ciesz się wygodą użytkowania.

Dzięki naszej ofercie możesz stworzyć własną konfigurację urządzenia

Tym samym, nowoczesne wzornictwo oraz wykorzystanie trwałych materiałów konstrukcyjnych, pozwoliło na stworzenie elementów wyposażenia, które doskonale się prezentują.

Od pomysłu, aż po realizację! EVOline oferuje indywidualne konsultacje, niezbędne podczas planowania inteligentnych powierzchni biurowych. Dzięki modułowej konstrukcji, gniazda blatowe można bez trudu skonfigurować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Czy to pokój, warsztat, biuro, biblioteka, hotel lub sala konferencyjna, media lub power port szyty na miarę, o zmiennej konfiguracji zasilania i danych interfejsów, oszczędza czas i energię, a tym samym zwiększa wydajność i kreatywność.

katalog evoline
Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka