Zarządzanie kablami

Systemy zarządzania kablami pomagają pozbyć się splotów przewodów, które przeszkadzają w pracy każdej jednostki. Nasze rozwiązania pozwalają optymalnie rozlokować okablowanie pomiędzy stanowiskami pracy dając wygodę w użytkowaniu.

Za pomocą prostych konstrukcji, takich jak kanały kablowe i węże na kable w szybkim czasie rozprawimy się ze zwisającymi spod blatu przewodami elektrycznymi czy sieciowymi. Z kolei poziomymi maskownicami szybko i bezpiecznie ukryjemy okablowanie biegnące po podłodze naszej firmy.

KANAŁY KABLOWE
kanały podłogowe evoline

Podłogowe EVOline

Kanały do przeprowadzania kabli po podłodze. Są trwałe, estetyczne i zabezpieczają przewody na skutek chodzenia czy przesuwania przedmiotów.
kanały podłogowe bachmann

Podłogowe BACHMANN

Dzięki prostemu i szybkiemu łączeniu nasze kanały na kable w łatwy sposób zamaskują i zabezpieczą okablowanie w każdym biurze.
kręgosłupy na kable

Kręgosłupy na kable

Służą do estetycznego prowadzenia kabli pionowo od sufitu lub od blatu do podłogi. Są elastyczne i występują w kolorze srebrnym oraz w czarnym

Działamy na terenie całego kraju

Warto wspomnieć, że prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju już od wielu lat. Sprzedaż odbywa się stacjonarnie w naszym biurze handlowym oraz wysyłkowo. Korzystając z trafnie skonstruowanych umów z przewoźnikami dysponujemy tanim transportem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego kanału kablowego zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy Tobie jak wybrać właściwy kręgosłup na kable czy też właściwą listwę podłogową.

Preferujemy każdy rodzaj kontaktu, czy to mailowy, czy telefoniczny czy też poprzez smart czat na naszej stronie. Zapraszamy również do naszego biura handlowego w Mikołowie.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka