Zapytanie ofertowe

Zarządzanie kablami

Systemy zarządzania kablami pomagają pozbyć się splotów przewodów, które przeszkadzają w pracy każdej jednostki. Nasze rozwiązania pozwalają optymalnie rozlokować okablowanie pomiędzy stanowiskami pracy dając wygodę w użytkowaniu.

Za pomocą prostych konstrukcji, takich jak kanały kablowe i węże na kable w szybkim czasie rozprawimy się ze zwisającymi spod blatu przewodami elektrycznymi czy sieciowymi. Z kolei poziomymi maskownicami szybko i bezpiecznie ukryjemy okablowanie biegnące po podłodze naszej firmy.


Kanały kablowe:Działamy na terenie całego kraju

Warto wspomnieć, że prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju już od wielu lat. Sprzedaż odbywa się stacjonarnie w naszym biurze handlowym oraz wysyłkowo. Korzystając z trafnie skonstruowanych umów z przewoźnikami dysponujemy tanim transportem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego kanału kablowego zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy Tobie jak wybrać właściwy kręgosłup na kable czy też właściwą listwę podłogową.

Preferujemy każdy rodzaj kontaktu, czy to mailowy, czy telefoniczny czy też poprzez smart czat na naszej stronie. Zapraszamy również do naszego biura handlowego w Mikołowie.