Prowadzenie kabli

Systemy zarządzania kablami pomagają pozbyć się splotów przewodów, które przeszkadzają w pracy każdej jednostki. Nasze rozwiązania pozwalają optymalnie rozlokować okablowanie pomiędzy stanowiskami pracy dając wygodę w użytkowaniu.

Za pomocą prostych konstrukcji, takich jak kanały kablowe i węże na kable czy płaska wtyczka Plug w szybkim czasie rozprawimy się ze zwisającymi spod blatu przewodami. Z kolei poziomymi maskownicami szybko i bezpiecznie ukryjemy okablowanie biegnące po podłodze naszej firmy.

Prowadzenie kabli
kręgosłupy na kable

Kręgosłupy kablowe

Służą do estetycznego prowadzenia kabli pionowo od sufitu lub od blatu do podłogi. Są elastyczne i występują w kolorze srebrnym oraz w czarnym
profile podłogowe evoline

Ochrona kabli na podłodze

Profile do przeprowadzania kabli po podłodze. Są trwałe, estetyczne i zabezpieczają przewody na skutek chodzenia czy przesuwania przedmiotów.
plug

Płaska wtyczka Plug

Niewiarygodnie płaska wtyczka, dzięki której dosuniesz w ściany komodę, szafkę Rtv a także każdy inny mebel, który dotychczas odstawał.

Działamy na terenie całego kraju

Warto wspomnieć, że prowadzimy swoją działalność na terenie całego kraju już od wielu lat. Sprzedaż odbywa się stacjonarnie w naszym biurze handlowym oraz wysyłkowo. Korzystając z trafnie skonstruowanych umów z przewoźnikami dysponujemy tanim transportem.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego kanału kablowego zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy Tobie jak wybrać właściwy kręgosłup na kable czy też właściwą listwę podłogową.

Preferujemy każdy rodzaj kontaktu, czy to mailowy, czy telefoniczny czy też poprzez smart czat na naszej stronie. Zapraszamy również do naszego biura handlowego w Mikołowie.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka