Warianty portu Magnat Stick
stick HA

MAGNAT STICK wersja HA

Sposób prowadzenia kabli w modelu HA pozwala na zastosowanie w aranżacjach biurowych wykorzystujących ścianki działowe. Obudowa zlicowana jest z końcem blatu a kable swobodnie opadają pod biurko.

POBIERZ KATALOG

stick HB

MAGNAT STICK wersja HB

Obudowa wystaje poza koniec blatu o 18 mm, tak, aby kable mogły swobodnie opaść pod biurko. Tył obudowy zamknięty maskownicą. Mocowanie do blatu za pomocą uchwytów dociskowych.

POBIERZ KATALOG

stick P

MAGNAT STICK P

Mocowany jest pod blatem biurka lub stołu stołu. Sprawdzi się w sytuacji, w której listwę multimedialną należy ukryć pod blatem, a gniazda i złącza muszą być łatwo dostępne. Mocowanie pod blatem za pomocą wkrętów.

POBIERZ KATALOG

stick T

MAGNAT STICK wersja T

Mocowanie za pomocą dociskowych śrub (należy przygotować otwór montażowy i przepust kablowy). Do przeprowadzenia okablowania stosuje się standardowy otwór Ø60 lub podobny.

POBIERZ KATALOG

stick V

MAGNAT STICK wersja V

Przeznaczony do pionowego montażu w narożnikach biurek, boksów call center, itp. Małe wymiary i kształt obudowy pozwalają na zastosowanie w miejscach trudno dostępnych i niewykorzystywanych. Mocowanie śrubami dociskowymi.

stick duo

MAGNAT STICK wersja DUO

System nabiurkowy wolnostojący z dwustronnym funkcjonalnym dostępem do gniazd zasilających. Możliwość dowolnej konfiguracji w zależności od potrzeb.

Listwy podstawowe systemu Magnat STICK
Najważniejsze cechy produktu

Magnat Stick to przyłącze stołowe do zamontowania na krawędzi blatu, w narożniku stołu lub w kącie ściany.

Urządzenie jest w standardzie 4-ro oraz 6-cio modułowe. Jest malowany proszkowo i występuje w trzech kolorach: Szarym (RAL 9006), Czarnym (RAL 9005) oraz Białym (RAL 9003).

Modułami nazywany gniazda elektryczne oraz złącza funkcyjne, komputerowe czy multimedialne takie jak na przykład RJ45 czy też VGA.

Wymiary mediaportu:

  • Wymiary całkowite obudowy 4 modułowej:
    Szer x Wys x Gł: 219 x 70 x 70 mm

 

  • Wymiary całkowite obudowy 6 modułowej
    Szer x Wys x Gł: 305 x 70 x 70 mm
Galeria
Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka