Porty MAGNAT

Porty serii MAGNAT to znakomite rozwiązanie dla domu i biura

Szeroka gama produktów takich jak Magnat Box czy Magnat Frame oraz niekończące się możliwości edycyjne poszczególnych gniazd dają zaskakujące solucje w większych i mniejszych salach konferencyjnych, biurach, gabinetach czy też w domach prywatnych. Przystępna cena oraz termin realizacji to największe atuty tej grupy produktów gdyż podstawowe modele dostępne są od ręki a wszelkie nietypowe zamówienia realizujemy w ciągu dwóch tygodni.

Porty Magnat logo
Modele
magnat box

Magnat BOX

Kaseta otwierana uchylnie, wyposażona w dowolny zestaw gniazd i złączy. W szczelinie znajduje się szczotka, przez którą przechodzą wpięte kable.
magnat box duo

Magnat BOX DUO

Podwójna kaseta otwierana uchylnie idealna na stoły konferencyjne, dająca dostęp do gniazd i złączy po obydwu stronach stołu.
office box

OFFICE BOX

Całkowicie otwierana, głęboka kaseta umożliwiająca schowanie wewnątrz okablowania, mikrofonu czy też zasilaczy komputerowych .
magnat frame

Magnat FRAME

Otwarta listwa w ozdobnej ramce, umożliwiająca łatwy dostęp do zasilania i multimediów. Ramka zajmuje mało miejsca na blacie.
magnat stick

Magnat STICK

Przyłącze stołowe dające różne możliwości montażowe, np. w narożniku ściany lub na krańcu blatu biurka czy stołu.
magnat tower

Magnat TOWER

Wieżyczka z gniazdami zasilającymi to wolnostojące urządzenie dające dostęp do prądu i multimediów wszędzie tam gdzie go postawisz.
magnat subdesk

Magnat SUBDESK

Metalowy przepust na kable. Występuje w kilku kolorach oraz w Inoxie. Umożliwia swobodne przepuszczenie większej ilości kabli.
magnat tube

Magnat TUBE

Pozioma tuba z gniazdami mocowana do blatu na nóżkach dystansujących. Nadaje się do każdego typu biurka.
powerdot

Gniazdo PowerDOT

Okrągły punkt dostępu, który zapewnia zasilanie, połączenie z internetem, przesył danych oraz dodatkowe przelotki do przepuszczania kabli.
magnat box duo dwustronny media port

Najpopularniejsze modele portów MAGNAT to:

  • MAGNAT BOX – uchylna zamykana kaseta do zamontowania w blacie.
  • MAGNAT FRAME – estetyczna ramka niewielkich gabarytów umożliwia stosowanie jej w miejscach łatwo dostępnych takich jak: ścianka działowa, noga stoły, blat biurka itp.
  • OFFICE BOX – funkcjonalna, całkowicie otwierana kaseta multimedialna.

 

Standardowo porty składają się z 3, 4 lub 6 modułów. Na życzenie jest możliwość wykonania innych rozmiarów. Porty wykończone mogą być zarówno w kolorze czarnym (RAL 9005), szarym (RAL 9006), stali nierdzewnej INOX lub stali chromowanej.

Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka