Media porty do biurek Bachmann

Bachmann tworzy połączenia.

W przemyśle, w biznesie, w domu, w biurach i ośrodkach szkoleniowych, połączenia między systemami, a także, co za tym idzie, połączenia pomiędzy ludźmi umożliwiające wymianę informacji są niezbędne. Gniazda blatowe Bachmann stworzone zostały przez zespół doświadczonych projektantów, których priorytetem było połączenie funkcjonalności z wydajnością, trwałością oraz nowoczesnym wzornictwem.

logo Bachmann
Modele portów BACHMANN
mediaporty do biurek

Coni

Kaseta blatowa w różnych wymiarach oraz kolorach malowania, z dowolnym wyposażeniem do montażu w blacie biurka lub stołu konferencyjnego.
Elevator

Elevator

Nie wymaga dużej głębokości montażowej, niezwykle łatwy w mocowaniu w standardowym otworze przelotowym średnicy 80 mm.
twist

Twist

Płaskie, okrągłe urządzenie wyposażone w podstawowe złącza elektryczne, może być montowane nad szufladami. Kilka kolorów do wyboru.
coni duo

Coni Duo

Podwójna kaseta w dwóch wymiarach, umożliwia dostęp do złączy po obydwu stronach stołu konferencyjnego. Możliwość dowolnej konfiguracji.
media porty do biurek

Power Frame

Otwarta listwa z ozdobną ramką w trzech wariantach wymiarowych. Malowana proszkowo lub z wysokiej jakości stali nierdzewnej szlifowanej.
power frame cover

Power Frame Cover

Najbardziej elegancka ramka z aluminiową pokrywą zamykającą, dowolna konfiguracja oraz trzy wielkości sprawiają, że dopasujemy się do Twoich mebli.
venid

Venid

Ten mediaport jest idealnym rozwiązaniem w salach konferencyjnych gdzie szybki dostęp do złączy jest potrzebny z każdej strony stołu.
conference

Conference

Urządzenie do sal konferencyjnych o podwyższonym standardzie. System jest bardzo subtelny i daje dostęp do wszelkich multimediów i zasilania.
top-frame

Top Frame

Port z dyskretną pokrywą, która może być oklejona laminatem. Cicho uchyla się w całości i otwiera dostęp do gniazd z każdego miejsca przy stole.
desk 1

Desk 1

Tania listwa mocowana do krawędzi blatu, może być wyposażona we wszystko czego potrzebujesz do pracy z komputerem.
desk 2

Desk 2

Mediaport mocowany do krawędzi blatu. Produkt bardzo elegancki i designerski, który jednocześnie jest bardzo użyteczny i pomocny.
pix

Pix

Niewielkie, okrągłe gniazda przeznaczone do montażu w miejscach gdzie chcemy podłączyć ładowarkę, telefon, kabel hdmi czy inne szybkie udogodnienie.
kapsa

Kapsa

Minimalistyczna kaseta w skromnej obudowie pod eleganckim, aluminiowym przykryciem. Do dyspozycji mamy kilka wielkości do wyboru.
due

Due

Rozsuwane podwójne gniazdo blatowe w trzech opcjach kolorystycznych. Szybko i wygodnie działające, do montażu w blacie.

Nasze urządzenia znajdują obecnie zastosowanie w wielu miejscach użytkowych

Tym samym, mediaporty do biurek, jakie znajdą Państwo w tej kategorii, z łatwością zapewnią zasilanie i dostęp do danych wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne i wymagane przez standardy, zarówno na biurkach pracowników, jak i stołach konferencyjnych, w przestronnych salach.

Każde sprzedawane przez nas gniazdo blatowe Bachmann jest na tyle elastyczne, że można je w każdej chwili modyfikować, w zależności od potrzeby. Porty power i media, to moduły o zróżnicowanych parametrach technicznych. Jest to duża zaleta, ponieważ umożliwia realizację nawet najbardziej wymagających zleceń i założeń projektowych.

katalog portów bachmann
Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka