Zapytanie ofertowe

O firmie Arcadia

Firma ARCADIA powstała w 2006 roku jako producent mebli biurowych, którym jest po dzień dzisiejszy rozwijając się nieustannie. Od roku 2010 rozszerzamy swoją działalność o sprzedaż portów multimedialnych i przyłączy stołowych, które w obecnym okresie są w zasadzie niezbędne w każdej, dobrze przygotowanej sali konferencyjnej. Oferujemy media porty, które z całą pewnością znajdą szerokie zastosowanie w Państwa biurach, gabinetach czy też domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi producentami portów multimedialnych takimi jak Schulte Elektrotechnik

Stylistyka produktów jest atrakcyjna, nowoczesna i bardzo funkcjonalna. Wiele z produktów otrzymało prestiżowe nagrody w dziedzinie wzornictwa premysłowego – np. “Red Dot” dla serii EVOline Wszystkie zamówienia naszych klientów realizowanę są zawsze na czas a montaże multimedialnych przyłączy stołowych przeprowadzane są możliwie najbardziej profesjonalnie. Przyłącza zakupione w naszej firmie są zawsze najwyższej jakości, a można je zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach, które można negocjować dzięki naszym profesjonalnym przedstawicielom. Każdy zakupiony u nas port multimediany posiada odpowiednią gwarancję producenta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdy dzień roboczy w godzinach od 8 do 16. Serdecznie zapraszamy do współpracy! Uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z naszą nową ofertą, a w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na umówione spotkanie zapraszamy do naszego salonu firmowego. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz zapoznania się z pełną ofertą portów multimedialnych, media portów do biura, portów multimedialnych do stołów konferencyjnych oraz przyłączy stołowych. Produkty można zamontować w biurze, hotelu, kuchni czy szkole.

Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem naszego serwisu.

Z życzeniami nieustających sukcesów
Właściciel Firmy ARCADIA Mariusz Herbski