Mediaporty Digitel

Modele portów DIGITEL
gniazda biurkowe source

Source

Gniazda biurkowe do montażu w blacie. Zaletą tego urządzenia jest prosta instalacja w otworze o średnicy 80 mm.
mediaporty slim frame

Slim Frame

Listwa blatowa do montażu w blacie. Cztery wielkości ramki do dowolnego wyposażenia. Mała głębokość montażowa 40 mm.
mediaporty slim frame cover

Slim Cover

Listwa blatowa z elegancką metalową pokrywą, do montażu w blacie. Cztery wielkości ramki do dowolnej konfiguracji. Głębokość montażowa 40 mm.
mediaporty digitel flip up push

Flip UP Push

Mediaporty blatowe do dowolnej konfiguracji w czterech wielkościach do wyboru z automatycznie otwieraną pokrywą w dwóch kolorach.
mediaporty desk up

Desk UP

Mediaport biurkowy montowany na krawędzi blatu, nie wymaga wiercenia otworów i może być dowolnie konfigurowany. Dwa kolory do wyboru.
gniazda elektryczne blatowe digitel pop up

Pop UP

Gniazda elektryczne blatowe w postaci automatycznie wysuwanej kolumny w trzech kolorach do wyboru. Montowane w standardowym otworze o średnicy 80 mm.

Do naszej oferty na stałe zagościły Mediaporty marki Digitel. Jest to marka z wieloletnią tradycją sięgającą 1996 roku, której obszar działania od początku był związany z telekomunikacją w zakresie zasilania i komunikacji w miejscach pracy, ze szczególnym uwzględnieniem wymagań z branży meblarskiej. Dzięki doskonałej jakości i certyfikatom ISO mediaporty tego producenta instalowane są w największych firmach w Unii Europejskiej i nie tylko.

Digitel logo
Pomagamy i doradzamy

Zachęcamy do kontaktu

z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię

Zawartość koszyka